| razvan123dos a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon htc cha cha ce imi trebuie la orange pentru un abonament?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Buletinul si contractul casei+titularul contractului cu buletinul.

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai daca vrei sa iti faci abonament o sa ai nevoie de niste acte.Htc cha cha il poti achizitiona cu 1 leu iar abonamentul(contractul) va fi de 2 ani, aprox 50 de lei pe luna, fara taxele convorbirilor tale! Il poti achizitiona si cu 100 de lei iar contractul va fi pe 2 ani aprox 40-45 lei pe luna! Vei gastiga si niste puncte in fiecare luna cu care poti sa iti cumperi un telefon, puanand si tu mai cativa bani sau sa iti platesti facturile cu ele(10=1 euro)...de obicei faci 100 de pct intr-un an! Sper ca ti-am fost de folos! FUNDA?

| razvan123dos explică:

Nu mai merge doar cu buletinul?