| waXonwaXoff a întrebat:

Vreau sa le spun la unii utiliatori sa numai incheie intrebare cu "dau fundita! Lumea oricat de mult si-ar dorii fundita, nu o vor putea dobandi decat daca stie raspunsul, iar asa, daca nu cunosc raspunsul, raspund si ei la misto, ca poate, poate vor primii.Astfel i-au nastere neintelegerile, conflictele, suspendarile iar apoi game over, stergerea contului.De altfel acel premiu virtual nu ne ajuta la nimic, doar ne face sa ne bucuram zicand"inca o fundita la colesctie". Credeti ca daca avem multe fundite, devenim experti? Doar pentru. ca acea culoare a cadranelor "expert TPU" este si culoare funditelor, asta nu inseamna ca numai pe baza lor ajungem expert,(un alt titlu care nu ma incalzeste cu nimic personal, nu stiu daca pe voi da )denumirea expertilor se face si pe baza intrebarilor puse, ajutorul acordat, un raspuns inteligent este luat in seama la selectare chiar daca nu are fundita, si altele si altele.Deci va rog, mai usor cu funditele.

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

S-a scris asta şi pe blog, dar se pare că nu l-a citit foarte multă lume. Eu mă gândeam să îi scriu la Raluca să pună nişte întrebări în care să scrie să nu se mai folosească exprimarea aceasta, să nu se mai posteze spam-uri, să nu se mai facă teme, iar anumite întrebări să ajungă pe chat, iar acestea să apară mai mult timp pe prima pagină pentru a lua mai mulţi la cunoştinţă acestea.

| cretzufinish a răspuns:

Foarte corect. Buna initiativa. Eu nu am pus niciodata la sfarsitul intrebarii ca dau fundita si totusi am dat ca un fel de respect pentru cel/cea care m-a ajutat si chiar mi-a fost de folos raspunsul.winking

| maryana5 a răspuns:

Acum e la moda ca sa zic asa laughing
userii. disperati incearca sa-i tenteze pe cei care raspund
e chiar o chestie de marketing laughing
un vanzator care nu are vanzare vine cu oferte rolling on the floor -10%...-20% etc laughing
insa e foarte stresant cand vezi pe site: "stiti vreun site porno mai recent? dau funitza" frustrated
cred ca se exagereaza mult...chiar foarte mult
insa e democratie...de' noi ne-am facut-o cu mana noastra laughing

| Razvan a răspuns:

Buna intentia ta, dar degeaba. Daca tu reusesti sa schimbi ceva, jos palaria, tot respectul insa tare imi e ca nimic nu se va schimbawinking

| Psycho a răspuns:

Pfuai...pe cuvant ca si pe mine ma batea gandu' sa scriu chestia asta. e stresant.si penibil. rolling eyes daca cineva vrea sa te ajute, o va face.pentru ca asa a vrut.nu pentru fundita aia tampita.de parca ma incalzeste cu ceva ca primesc fundita sau nu.

| Psycho a răspuns:

Eu propun sa se gaseasca o metoda, un program, ceva...care sa interzica folosirea cuvantului "fundita" intr-o intrebare. laughing asa nu vor mai putea spune la sfarsitul fiecarei intrebari "dau fundita" straight face

| MihaLoveYou a răspuns:

Nu poti sa le interzici ca sa nu scrie "dau fundita" chiar daca stiu ca vei pune raspunsul stupid, uni spun dau fundita pentru ca sa primeasca cat mai multe raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... si eu ziceam dar acum nu mai zic ca nici mie nu imi place fundareala asta

| uite aici a răspuns:

Vreau fundita laughing