Întrebare recomandată | tony30000 a întrebat:

Vreau sa ma duc sa-mi scot diploma de absolvire de la liceu si foaia matricola, as vrea sa stiu daca mai este in arhiva scolii sau trebuie sa ma duc in alta parte? Am terminat liceul in 2006 fara bac.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aceste acte de studii se pastreaza la scoala absolvita pana la eliberare, asa ca le poti obtine de la liceul absolvit.

4 răspunsuri:
| tony30000 explică (pentru Ioandelasal):

Ms frumos

| tony30000 explică (pentru Ioandelasal):

Am fost la liceu si nu-mi facuse diploma, am facut cerere si mi-a spus ca trebuie sa aiba aprobare de la ministrul educatie...astept si acum din februarie si nu am nici un raspuns..am sunat si la liceu si a zis ca nu depinde de ei...as vrea sa dau mail la edu.ro dar nu stiu pe care mail sa dau.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru tony30000):

Vezi pe site, trebuie sa fie indicata adresa de mail.

| gabi8848 a răspuns:

Salut cum ai rezolvat?