| gambeluta a întrebat:

Vreau sa-mi iau pesti...ce tip de pesti imi recomandati si vreau sa mai stiu cum se ingrijeste pestele si ce mancare ii trebuie, cata cantitate, acvariul cum se ingrijeste si cum curat acvariul in caz ca il primesc cu planta din plastic si nisip? Si as vrea sa-mi mai spuneti ce mi-ar trebui petru acvariu!

1 răspuns:
| RegepOnur a răspuns:

Tipuri de pesti nu stiu dar pot sa iti zic ca si eu am acvariu si il curat la 2 saptamani, scot apa din el si las f putina apa si dupa cu o carpa sterg geamul de dinauntru. Poti folosi nisip normal si plante pentru al infrumuseta.