| ZoOmLeSs a întrebat:

Vreau sa reziliez contractul de la romtelecom, am sunat la ei mi-au trimis formularul l`am completat dar nu stiu unde sa il trimit. Mentionez ca acesta trebuie trimis prin mail!

Imi zice cineva adresa de mail la care trebuie trimis formularul? fundita big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie aici: http://suport.romtelecom.ro/
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca ti l-au trimis tot prin email, acesta trebuie sa aiba adresa si acolo sa-l trimiti. Succes si numai bine!

| ZoOmLeSs explică (pentru Ioandelasal):

Pai tocmai ca nu are niciun mail unde trebiue sa il trimit femeia la telefon mi-a zis unde... dar nu am inteles exact ori rezilieri@romtelecom.ro ori reziliericontracte@romtelecom.ro nu mai stiu exact... si imi e frica sa trimit fara sa stiu pentru ca am atasate 2 fotografii cu cererea completata si C.I. si deci sunt niste date peronale acolo straight face si nu vreau sa trimit in alta parte

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru ZoOmLeSs):

Cauta pe portalul oficial Romtelecom si precis gasesti. Succes!

| Irinel_Ionut_1986 a răspuns:

Uite aici un formular http://www.fileshare.ro/e29088231

Si emailul de care ai nevoie rezilieri@romtelecom.ro