| Robert23 a întrebat:

As dori sa reziliez contractul cu Romtelecom optiunile Voce si Clicknet. Am sunat la reprezentant si mi-a trimis un model de cerere pentru reziliere si mi-a spus sa il trimit la adresa rezilieri@romtelecom.ro, dar numai ca adresa asta nu o pot accesa. Am terminat cererea dar nu stiu unde sa o trimit. Daca ati trecut si voi prin asta va rog ajutat-ma. Sau trebuie sa sun din nou la agentie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite cererea prin posta, cu confirmare de primire, la Romtelecom ori du-te la sediul judetean si o depui personal. Numai bine!

| RazzyFUnik a răspuns:

Dupa cum ai scris ar trebui sa mearga acea adresa
ai 2 solutii ori suni la ei pentru a reclama ca nu poti folosi adresa data de ei sa sa iti reconfirme adresa / sa iti dea alta ori depui cererea personal la un sediu

| Sihastrul a răspuns:

Se poate face asta telefonic apeland 1930 (apel gratuit), iti trebuie doar cartea de identitate.

| negru30 a răspuns:

Memoriu catre Director - de ce doriti rezilierea - la registratura, confirmare postala sau scrisoare cu valoare declarata - oricum tot ei au dreptate dar incearca

| harhas a răspuns:

Mai suna o data.la reprezentant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la agentie si spune`i reprezentantului problema.iti va face legatura imediat unde trebuie sau iti va spune ce este de facut...totusi mai incearca eu asa am patit si am sunat la ei inapoi si m`au ajutat:happy bafta!