| εїз Ir εїз a întrebat:

Urgen t! In cateva minute! Vreu sa trimit un mesaj si eu si nu pot ca imi zice dupa ce l-am scris si trimis ca trebuie sa -mi scriu adresa de e-mail. Dar unde? Si trebuie sa mentionez ca vreau sa trim it un mesaj unui membru TPU!

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Varul meu spune:da clic pe poza la chare vrei sai trimiti si o sa-ti apara apoi mai jos de poza iti va schrie asa adauga ca prieten si trimite un maesaj dai unde iti schie trimite un mesaj si iti vor aparea doua casute scrie in prime un titlu si in casuta de mai jos scrii ce vrei sa-i zici sper ca team autat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Logheaza-te, intra pe profilul lui si da clic pe MESAJE, scrie mesajul si apoi clic pe TRIMITE. Nu trebuie sa faci altceva. Succes!