| StepHanieEe a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru poze artistice...ma poate ajuta cineva? va rog

Răspuns Câştigător
| ZiZu_3938 a răspuns:

Salut! Poti incerca pe ascest site : http://weheartit.com Gasesti multe imagini/poze artistice :]. Sper ca te-am ajutat. Fundita? [Elena]

3 răspunsuri:
| Sweetie_2412 a răspuns:

Cauta pe facebook happy ex: Alle Muresan, Alixx Arr, Deea Dia...

| ElHuron a răspuns:

De obicei cele mai "artistice" si frumoase poze le faci la lucruri banale cu un aparat perfomant. De exemplu o poza foarte votata si artistica intr-o revista de specialitate era facuta partii din fata a unei biciclete galbene (roata + ghidon) langa care aparea si o teava exact de culoarea bicicletei(o teava de gaze daca nu ma insel).
Poti face poze unei furnici care merge pe un asfalt fara gropi de exemplu si tot felul de chestii care unora li se par banale.