| sp1der a întrebat:

VREI MAI MULTI SUBSCRIBERI PE YOUTUBE? Fara boti care iti da subscribe dar nu sunt activi? Fara site-uri care trebuie sa platesti pentru un subscribe? Aici ai solutia, acest sistem consta in inregistrarea ta pe un site si abonarea la a 5 canale, dupa finalizarea inregistrarii vei fi si tu printre acele 5 canale, imprastierea site-ului si inregistrarea altuia consta in abonarea la canalul tau si a altora 4.
LINK : http://subs.triorbit.com/p.php?user=playmunsee

WARNING! SITE-UL NU ESTE UN FAKE, SPRE EXEMPLU ITI IESE O CREATURA IN FATA SAU VREUN VIRUS. ESTE DOAR UN SISTEM DE SUBSCRIBE PENTRU YOUTUBE.

FOLOSITIL CU INCREDERE.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Am inteles.

| Anghel_Ada_1999 a răspuns:

Cred ca e bine.