| AdRxxxDeEa a întrebat:

Vreu sa stiu si eu cum fac sa trimit cadouri pe imvu unei persoane? cine ma ajuta... FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ai contactul cu acea persoana scrie:send gift si send message, dai pe send gift si apoi alegi cadoul pe care il vrei, in limita banilor pe cae ii detii

| RALce a răspuns:

Dai pe send gift si alegi cadoul de acolo... dar daca esti incepatoare...adica daca contul e nou nu poti sa trimitwinking

| EvelineFgm55 a răspuns:

Foarte simplu.:d au fost si alea cu craciunul trimiteai cadouri dar acum sau terminat pai.cum au zis si celelalte la fel te duci la fata aceea si dai pe send gift si iti alegi sa vezi ce are ea acolo. si o si intrebi cam ce ar vrea ea pe imvu cel mai mult. dar bine ai grija si la bani laughing) ca `s scumpe