| chrisu111 a întrebat:

Zicetim si mie un anti-virus buna da free

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Avast

| ZeroBLADE a răspuns:

Avast! este foarteee bun! scrii asa pe Google sa ce ai tu de cautare :
avast megaupload si iti da mai multe! fundita?

| x3Clover a răspuns:

Eu folosesc Avira antivir Personal
E bun si n-ai treaba cu el!

| Bogna a răspuns:

Http://download.cnet.com/ccleaner/.este un antivirus supermai bun ca nod32, kaspersky...

| Cristinel94 a răspuns:

Eu folosesc bitdefender.e foarte bun daca ai un PC mai puternic

| chrisu111 explică:

Puteti sa imi dati va rog frumos si neste situri va rog eu frumos