| florinasdf a întrebat:

(1)in team fortres 2, dupa ce cumpar un item din market pe steam, primesc premium?

(2)dupa ce devin premium, toate itemele care le am in inventar care sunt not tradeble devin tredable?

(3)dupa ce devin premium, toate itemele ce le voi primi la drop, le voi putea vinde?

Dau funda

1 răspuns:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

1.Trebuie sa cumberi din market-ul dupa TF2 nu dupa steam.
2.Da toate itemele devin tradabile, mai putin cele care le-ai primit prin achievement.
3.Nu itemele de la drop nu se pot vinde, doar cele descise din chest-uri.