| Cavani1999 a întrebat:

Ochelarii vr au deja jocuri instalate sau trebuie cumpărate? Am cautat jocuri dar nu am găsit

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Ochelarii vr nu sunt precum o consola, sa aiba jocuri in ei.

| Madalina7944 a răspuns:

Ochelarii VR sunt doar un dispozitiv ce trebuie conectat la o sursa. De exemplu la Playstation, ochelarii VR se conecteaza la consola pe care sunt instalate jocurile. Trebuie sa existe compatibilitate intre jocurile respective si ochelari, adica jocurile sa fie facute special pentru realitate virtuala.