| anonim_4396 a întrebat:

4story eg si 4story global sunt acelasi server?
Mie pe 4story eg mi sa cerut cont de pe 4story global. De ce?
Dau funda cui imi raspunde incat sa inteleg ce s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| raducu191919 a răspuns:

Uite id meu yoradu@yahoo.com

2 răspunsuri:
| raducu191919 a răspuns:

4 stori eg este un server p. iar 4s eg este alt server p. nu se poate sa iti ceara pe 4s eg un cont de pe 4s global pentru-ca jocu are administratori diferiti site-uri diferiti sti u daca vrei iti dau eu un cont pe 4 s eg. de lvl mare happy

| bastars a răspuns (pentru raducu191919):

Am trimis mess la ID tau (id meu:bastars_21@yahoo.com) asa ca acceptami prietenia si ajuta-ma te rog. O sati dau si funda dar vreau sa ma ajuti mai intai.