| هوراس a întrebat:

Așteptați lansarea jocului Assassins Creed Unity? dacă nu, ce joc așteptați să fie lansat?

10 răspunsuri:
| هوراس explică:

Unde scrie că dau fundă? și dacă aș fi zis, răspunsul tău nu merită fundă rolling on the floor

| nda a răspuns:

Gta 5 pentru pc si fifa 15.

| Antzzk a răspuns:

Sincer sa fiu, sunt fan Assassins Creed franchise, dar astept Star Wars Battlefront 3 de mult. Adica sincer acuma, battlefront 2 a facut istorie, battlefront 3 o sa fie cireasa de pe tort. In rest, singurele jocuri pe care abia astept sa apara sunt Far Cry 4 si GTA 5 for PC happy

| هوراس explică (pentru Antzzk):

Far Cry 4 se lansează în 20 noiembrie, eu oricum sper ca cei de la Rockstar să lanseze GTA 5 anul acesta happy

| Antzzk a răspuns:

Cei de la Rockstar au anuntat ca o sa apara pe la mijlocul toamnei GTA 5 pentru PC, Xbox 360 si parca Playstation 3tongue. A era sa uit, si mai e un joc care mi-a luat ochii la E3, acela fiind Middle-earth: Shadow of Mordor.

| هوراس explică (pentru Antzzk):

Pe Xbox 360 și PS3 a apărut deja laughing în septembrie 2013

| Antzzk a răspuns:

Stiu ca au mai anuntat ca o sa apara pe o consola, dar nu mai stiu care tongue

| Antzzk a răspuns:

Asa, mersi tongue. Mai sunt 2 jocuri interesante care pacat ca nu o sa mai fie published. Cele 2 fiind: Company Of Heroes online si Star Wars 1313

| AsasinCreed1000 a răspuns:

Hai mai lasa serverul ala e de 100 de ori mai bun bzone