| Knasty a întrebat:

Aș vrea să știu de ce când intru uneori pe Metin2Darkness mi se stinge jocul și îmi apare un panou unde arată multe semne de întrebare . Eu ieri l-am instalat mi-a mers cum trebuie , iar azi când intram numai la Schimbă Caracterul să i-mi aleg Caracterul apărea panoul cu semnele alea de întrebare și mă scotea ! Vă rog ajutați-mă ce să fac ? Dau Fundița !

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Da stiu se intampla arata? cam asa ceva dar poate e de la client tongue reinstaleazal

| Knasty explică (pentru Dark13):

Am Incercat Dar Tot Asa Sa Intamplat

1 răspuns: