| Catalin_Caty_1997 a întrebat:

Aceasta configuratie facuta de mine, este buna pentru gaming?
https://www.pcgarage.ro/cos/

2 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Pune un alt link, sau scrie aici piesele pe care le-ai ales.

| heldeN a răspuns:

Tu ne arati doar cosul tau de cumparaturi care e la tine in pc, daca ne dai link degeaba intram, noi nu avem acele componente alese/introduse in cos, dar ca sa nu lungesc povestea, raspunde la urmatoarele intrebari pentru a te putea ajuta
1.Ce buget ai pentru PC
2.Ai nevoie de monitor? Daca nu, ce rezolutie are monitorul actual?
3.Ai nevoie de periferice? mouse, tastatura, casti...