| LeGoLaS25 a întrebat:

Aceasta placa video duce jocurile de azi http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

laughing nu cred. majoritatea cer minim 512 rami

| Nєó a răspuns (pentru Danzell):

Şi placa aceea are 2GB happy.

| Danzell a răspuns (pentru Nєó):

Au... pardon laughing nu am citit prea bine. imi sarise in ochi 128.
si am avut impresia ca scrie rami.
R7 e buna. e de nivel mediu. placa aar trebui sa mearga bine. nu cred ca o sa mearga fluent pe setari maxime. de cand ATI a fost preluat de AMD nu prea mai fac placi bune. dupa cum stii AMD se axeaza pe livrarea de produse mai ieftie. r 7 e sub 100Euro

Răspuns utilizator avertizat
| PolBoss a răspuns:

Cum sa nu duca jocurile aparute recent aceasta placa video a aparut anul acesta.