| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a întrebat:

Ce tastatura sa imi iau?

1, Tastatura Gaming Tesoro Durandal Ultimate - Red LED - Cherry MX Red Mecanica

sau

2. Tastatura Gaming Logitech G413 Carbon Red LED Mecanica

3. Tastatura gaming mecanica HyperX Alloy FPS Speed Silver Switch, iluminare RGB, negru

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Depinde de ce doresti, tu ai pus 3 tastaturi la preturi diferite, ori vrei una buna si ieftina ori una scumpa si mai buna. In acest caz eu as alege cea HyperX pentru cum arata si ce ofera, dupa as alege cea de la Logitech si ultima cea de la tesoro. Te hotarasti pe baza bugetului. Alta tastatura ar fi" https://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/redragon/yama-black/