| VikingBoss1995 a întrebat:

Acest laptop este bun pentru CSGo si dota 2 si LOL Si alte jocuri? Laptop ACER Nitro 5 AN515-31-52DR, Intel® Core™ i5-8250U pana la 3. 4GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 1TB, NVIDIA GeForce MX150 2GB, Linux?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Este foarte ok frate, eu am ceva mai slăbuţ şi mă joc CS GO foarte ok, de LOL nu se mai pune problema că nu cere cine ştie ce.

E foarte OK laptopul.

Apropo, dacă nu foloseşti "cooler gaming" o să ţi se ducă repede fiindcă se încălzeşte prea rău în jocuri...

În final îţi recomand şi un mouse de gaming pentru CS GO, ceva Razer.

| VikingBoss1995 explică (pentru Alexuţ02):

Ok.ms

| Alexuţ02 a răspuns (pentru VikingBoss1995):

N-ai pentru ce bro, să-l stăpâneşti sănătos şi ai grijă cu el