| M3tt4ll a întrebat:

Acest topic este pentru cei ce joaca fifa 08 online. As vrea sa-mi dati adresele voastre pentru a juca meciuri online. Daca vreti sa ma contactati pe mine ma gasiti la adresa de yahoo jhonny_boy07.
P. S Spuneti si cu ce echipa jucati. Multumesc.

1 răspuns:
| Frankie a răspuns:

Asta nu e forum iar ce ai scris tu aici nu este un "topic". Inainte sa scrii ai dat click pe "pune intrebarea ta aici!" de ce nu ai pus o intrebare? intra pe un forum pentru fifa 08 daca tot vrei sa faci un topic. Succes