| tudorpanait9 a întrebat:

ACTA sau Acordul Comercial de Combatere a Contrafacerii este o prostie! ACTA va distruge internetul, astfel distrugand si Facebook, Twitter, YouTube si Creative Monkeyz! Fiecare trebuie sa aiba dreptul la libera exprimare si intimitate! Deci pe scurt: Semnati, protestati si, faceti practic ori ce, impotriva ACT-ei daca mai doriti interenet!
Semnati petitia la adresa de web :
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/? fp

1 răspuns:
| TheUndertaker a răspuns:

Se va stie precis cu ACTA in iunie! Dar pana atunci sa protestam!