| Caaaaalin a întrebat:

Acum am o problema de scripting Samp cu pawno tot imi apara chestia asta cu E:\Server Romania Best Style\gamemodes\romania.pwn(80) : error 017: undefined symbol "CountDynamicObjects"
Pawn compiler 3. 2. 3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.
Ce ma fac?

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Www.diavola.ro/forum te vor ajuta ei daca vor putea, nici eu nu stiu scripting, invat c++, insa e destul de greu.

Daca nu te pot ajuta nici acolo, descarca alt GM si gata.

| Senaris a răspuns:

Ce te faci? Mergi pe alt site de specialitate. Aici nu prea sunt persoane care stiu scripting. Eu stiu putin dar nu stiu cum sa te ajut cu problema ta. Intra aici www.sa-mp.ro! Sper ca te-am ajutat, bafta!