| ElPocho a întrebat:

Acum cativa ani jucam un joc shooter in care incepeai cu un soldat prima misiune si apoi aveai 4 soldati si puteai sa'i schimbi,era super jocul, dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Desert Storm?

2 răspunsuri:
| Moldoveanul a răspuns:

Puteai sa controlezi soldatii? Daca da, atunci cred ca e vorba de un joc din seriile: Rainbow Six, ARMA (Armed Assault). Daca nu, atunci e: Delta Force, Brothers in Arms, Operation Flashpoint. Daca nu e niciunul din cate am spus, atunci asteapta sa mai primesti alte raspunsuri sau cauta pe google "tactical shooters".

| Gal_Sarmis_1988 a răspuns:

Hidden & Dangerous 2 se numeste jocul.