| NUIEXSISTAINUIEXISTA a întrebat:

Agar.io -As dori un video despre cum poti distruge echipe..Mereu cand intru pe party, experimental sau ffa vad cate o echipa care face split-run si nu pierd mass si care ma omoara intr-o secunda. Daca gasesc echipe normale nu am probleme pentru ca pierd mass-ul dar vr sa stiu cum pot distruge o echipa care face split-run.Ma puteti ajuta?

-MULTUMESC

2 răspunsuri:
| stefanut999 a răspuns:

Iti trebuie experienta, joaca cat mai mult si te vei invata cu aceasta strategie. Crede-ma, inainte nici in top 50 nu ajungeam pe FFA si acum ajung in top 20 foarte usor.