| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine... mai demult jucam un joc super in care incepeam intr-o padure cu un pistol sau un cutit si ma puteam misca prin padure sa caut alte arme si sa omor niste monstri gri cam de inaltimea mea (se vedea exact ca la cs doar tinta si mainile mele si ajungeam la un templu ( o piramida cu scari ) unde erau multe creaturi zburatoare si un boss si mai tarziu intram in templu si continuam sa joc ucigand monstri... Va rog din suflet spuneti-mi cu se cheama jocul si dau fundita pentru oricine imi zice numele si 20 voturi pe zi!

2 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Metin2,hell-world2.org,metin2.uk,.rosi restul tarilor sau 4story.

| RaUlBoY a răspuns:

Nu era multiplayer si nu iti trebuia net ca sa il joci era ca vice city doar ca cu descrierea de mai sus