| sezione1921 a întrebat:

Deci de ceva timp stau cu gandul la un joc pe care il jucam mai demult, acum am 16 ani, jocul il practicam in sala de internet pe la gradinita, in orice caz jocul e sub anul 2005.
Faza e ca nu mai stiu jocul, stiu doar locul unde ma dadea, si putin din continuare. La inceput ma dadea cu un pistol si un cutit intr-un loc parasit, langa o poarta, cu un clasic zgomot de pasari, si sus zburau 3 ciori mereu, si cand intram pe usa de la templu, erau multe, sicrie, morminte sacre de alea, din care ieseau tauri cu topoare, mumii, etc. Cam asta este tot ce stiu, dau FUNDAAAA celui care imi zice numele jocului sau imi da macar niste raspunsuri folositoare!

4 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Posibil să vorbeşti de Serious Sam...

| IasMin1 a răspuns:

Serious Sam 2. Funda?

| ZakkyRock2 a răspuns:

Ceva gen la cum ai spus e si Nosferatus

| sezione1921 explică:

Multumesc dar nu este Serious Sam, e mai mult animat asta, ala care ma jucam eu, era classic, pistol glock vechi, cutit