| Stylish a întrebat:

AJUTOR! am incercat un program numit JPS 1.9 beta sa fac un virus si am intrat si eu in el. si acum cand dau Ctrl+Alt+delete si dau la >File Nu mai gasesc New. gasesc doar Exit Task Manager. Si in start nu mai apare Run Va rog ajutati-ma va raman dator cu 100 fundite crying

Răspuns Câştigător
| Cristina_4167 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la Control Panel apoi la add or remove programs si sa iti dezinstalezi programul! asta in primul rand apoi cred ca ai putea sa ii dai o scanare online de pe site-ul : http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html