| Waly_Valentin_1997 a întrebat:

Ajutor! am o problema cu metin2 ro...l-am instalat(versiunea noua) si cand vreau sa intru in joc imi da o eroare in care scrie :"cannot find python27.dll.please re-install this application" si l-am reinstalat si tot nu merge. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Jaayden a răspuns:

Formateaza hardu si reinstaleaza windowsu. Dupa care instalezi jocu.
(Propabil au ei o problema cu clientul. Incearca sa cauti pe forumul serverului daca nu cumva au si altii aceeasi problema)