| Alin_Badea_1999 a întrebat:

Ajutor
----=---- Am un Pc mai slabut mai exact
Procesor - Amd C-50 2CPUs ~1.0 GHz
Memory- 4096
Placa Video - AMD radeon HD 6250 Graphics
Va rof ce ce stiu jocuri ce pot rula pe acest laptop (Asus) Sa imi spuneti Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Ai o configuratie slabuta acolo, dar te poti juca jocuri mai vechi, cum ar fi NFS most wanted 2005, si alte jocuri din aceeasi perioada.

3 răspunsuri:
| zurghii a răspuns:

Pe PC-ul asta nu stiu daca poti rula ceva mai mult decat san andreas laughing)

| Alin_Badea_1999 explică (pentru zurghii):

1]
Daca Raspunsul nu are legatura cu Intrebarea nu mai post
2]
Imi Duce Minecraft, Slime Rancher. Youtuber Life, Fifa 2013 Si CS-GO pe Low

| EusebiuPWN a răspuns (pentru Alin_Badea_1999):

Nu, nu te poti juca din pacate. Poate doar unele insa la setari minime si chiar si asa e posibil sa ai sub 30 fps-uri si dropframe-uri.