| EmmaWollfShy a întrebat:

Ajutor,incerc sa descarc nividia geforce now ca sa joc apex dar mereu la instalare primesc o eraore si nu stiu de ce si nici nu stiu ce sa fac... ajutor?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai toate update-urile la zi?

| EmmaWollfShy explică (pentru Wr3nch):

Da,de fapt cand am incercat sa ii fac ultimul update mi-a dat eroare si am crezut ca poate e de la el si deci l.am dezinstalat si descarcat iar ca sa il reinstalez dar nici asa nu merge. daca doriti puteti intra pe team viewer sa va dati cu parerea

| aditimus a răspuns:

Pe cati biti o descarci si cati biti e versiunea ta de windows?

| Anonim29838383 a răspuns:

Nu cred ca ai placa video de la gtx laughing) dacă vrei poți sa imi zici eroarea?