| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor!
Pe ourWorld am 2 conturi si vreau sa mut lucurile de pe un cont pe altul (fara gems si coins).Nu sunt rezident si nu am multi bani si gems (decat 2 gems, mi-am cumparat ceva). Cum imi pot muta obiectele? Un tutorial in romana m-ar putea ajuta. La primul raspuns corect dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Lucrurile nu se pot muta dar daca ai gems poti sa ii cumperi iteme dar nu se pot muta nici rezidentii nimeni nu poate muta un item Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc