| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Cei care joaca ourworld. De exemplu iau cardul de rezident de 3 luni cu 600 gems direct din magazin, fara a platii bani reali...iti da gems in fiecare luna? Din cate am inteles eu este ca nu...Iar alta intrebare ar fi, daca la loteria rezidentilor 1 data pe zi, ai sansa sa castigi gems si coins multi? Sau chiar la fantana de coins? Va rog frumos, cel mai compet raspuns primeste FUNDA! Multumesc anticipathappy.

2 răspunsuri:
| ЖAngelOfLoveЖ explică:

Eu joc ow din clasa a 4a si sunt a9a. Doar ca nu am fost niciodata rezident. Si da, iti dau funda meritatawinking. Multumesc.

| Shac0 a răspuns:

DA inti dau Gems da da in ultima luna adinca in a trei nu tiu gemsurile din a treia luna big grin BTF