| MusicON95 a întrebat:

AJUTOR! Salut TPU! Am si eu o problema cu jocul NFS Hot Pursuit. L-am instalat, m-am jucat si am vrut sa schimb putin controalele si din greseala am pus si Cancel si Enter pe tasta Esc straight face si nu pot intra in cariera pentru ca si confirmare si anulare pe Esc straight face am dezinstalat jocul l-am instalat inapoi si degeaba straight face Stiti cumva cum pot reseta controalele fara sa intru in joc? Sau poate aveti voi alta solutie happy Va rog ajutati-ma cumva! Dau funda! Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

De obicei daca stergi folderul cu acel joc, apoi dezinstalezi jocul se vor sterge toate salvarile, toate setarile, tot.

Bafta wave