| maryus52 a întrebat:

Ajutorrrrr! VA ROG! MI-am INSTALAT GTA 4 si la final imi cere un serial! am incercat multe seriale si nu au mers! CE SA FAC? VA ROG FRUMOS sad E foarte tare jocul. VA

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Să apelezi la suportul tehnic al producătorilor. Evident, dacă jocul e cumpărat.
2. Dacă nu e cumpărat, cumpără-l! Și vei beneficia de suport calificat. Te vor ajuta cu tot ce ai nevoie.

| maryus52 explică (pentru mihai69):

Pai nu e cumparat! e de pe net! si faza e ca mi-a mai mers jocu asta inainte dar nu mai stiu cum am facut cu faza cu serialu sad

| mihai69 a răspuns (pentru maryus52):

Dacă nu e cumpărat, nu ai voie să pui întrebarea pe TPU!

| Anonymouse123456789 a răspuns (pentru maryus52):

Incearca raspunsul meu poate te ajuta!