| 619_9539 a întrebat:

Am 10gb la viteza netului... ce spuneti este bun?

Răspuns Câştigător
| DeadSpace a răspuns:

Depinde in ce judet esti. Pentru ca il poate incetini mai in timp depinde de la cine ai luat cumparat netu (te sfatuiesc sa nu ai romtelecom(experienta)) in rest este buna viteza. Sper ca te-am ajutat. Mersi pentru intrebare pentru ca nu multi oameni pun intrebari asa... ''bune'', nu glumesc este destul de buna itrebarea.

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

10 GB? Asta e buna, poate 10 mb, 10 gb nu exista, si da este foarte bun netul de 10 mb.

| AlexandruCool a răspuns:

Daca esti Einstain Iti spun Brv! Ai inventat o noua prostie daca nu du-te ca minti! bye!

| dudu13 a răspuns:

10 gb?laughing Da` ce calculator ai, de la Nasa? Poate 10 Mbhappy

| 619_9539 explică:

Ms pentru raspunsuri.