| CRC98 a întrebat:

Care este cel mai bun la viteza netului?

UPC, RDS-RCS sau Romtelecom!

FUNDA

5 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Cel mai bun este RDS-RCS. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut la stiri ca RCS RDS au cea mai mare viteza. Uite aici: http://www.realitatea.net/......86329.html

| Garsonfane1979 a răspuns:

Dintre cele 3, RDS restul. hm hm hm sunt cam nasoale

| TheScienceElias a răspuns:

Eu sunt la romtelecom la varianta power si am Windows 8.1. Internetul merge perfect, filme cu rezolutie de 1080p merg perfect, descarcarile imi merg repede eu sunt foarte multumit.

| Vlad007 a răspuns:

EU am net de la RDS-RCS si sunt foarte multumit. Mentionez faptul ca daca MAI ASTEPTI UN PIC CEI DE LA RCS-RDS VOR SCOATE ABONAMENTE CU VITEZE DE 500 MB/S SI 1 GB/S. Oricum cred ca toate merg destul de bine.