| DaReZon a întrebat:

Am 15 ani si de la 7 ani ma joc CS. Acum ma joc pe servere la panarama (de obicei care sunt full) si m-am saturat ca mereu sa primesc ban si destroy pe orice server ca reason aimbot sau admini care dau de ciuda destroy. Frate nu pot spune ca sunt cel mai bun de pe planeta, am vazut altii si mai buni decat mine, stiu doar sa dau bine la cap si astia au lamuriri ca am aimbot. Dati-mi niste servere calumea care sa aiba players si in care sa nu mai aimba admini nubi care sa imi dea ban si destroy pentru aimbot-ul pe care nici macar nu il am.

1 răspuns:
| lorentstephan a răspuns:

Fa-ti un cont de steam, cumpara CS 1.6 si joaca-te frumusel pe servere steam only gen cs pgl ro, teg ro etc... Adminii pe acolo nu sunt asa de tampiti.