| MihaiSme123 a întrebat:

Am achiziționat un pc acum câteva luni. Dupa câteva luni mi s-a stricat hard disk-ul.L-am dus la reparat, a sosit acasa. Daca am înlocuit vechiul hard disk cu cel nou se stochează memoria/fisierele din noul hard disk?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Le poti conecta pe amandoua daca este pc si nu laptop, si apoi sa transferi fisierele intre ele daca la asta te referi

| DragonLore a răspuns:

Nu! Trebuia sa bagi tot pe iCloud ca Sa nu le pierzi! Din greșeli se învață!