| Lorenutza124 a întrebat:

Am aflat de jocul Imvu si vrea sa ma inscriu dar nu pot mereu imi da gresit la Security Check.Ce trebuie sa scriu pentru a ma inscrie? Plzz ziceti-mi dau funda.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Trebui sa-ti bagi datele tale personale si pentru a te loga iti va trebui un e-mail si o parola. http://www.imvu.com/signup/index/

| Lorenutza124 explică (pentru Konata):

Pai da asta am facut dar la security check iti apare doua cuvinte de exemplu:dallas, texas ce scriu? ca apoi are your answer

| Cordelia a răspuns (pentru Lorenutza124):

Trebuie să scrii exact ce scrie acolo, dacă scrie dallas, texas tu scrii in căsuţa aia dallas, texas.

| Konata a răspuns (pentru Lorenutza124):

Aaa, te referi la casuta aia. pai daca acolo iti apare un cuvant ca de exemplu ''TH.eEnD'' scrii exact cuvantul ala.