| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca cele mai multe visuri sunt urate cu ceva de genu"bani, accidente, sa moara cineva..."atunci care sunt visele cele bune pentru viata reala adica"daca visezi bani in viata reala se intampla ceva rau ce trebuie sa visezi sa se intample ceva bun in viata reala"

FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In viata reala nu se intampla niciodata ce visezi sau chestii ce au legatura cu ce ai visat...
De obicei cine doarme linistit si fara griji nu viseaza, cel care se agita, sta cu gandul la ceva/cineva, ii este teama de ceva ...etc, acela viseaza.
Daca nu vrei sa mai visezi trebuie sa incerci sa iti golesti mintea de orice suparare/teama/bucurie si sa vezi ce linistit dormi

1 răspuns:
| Shrek32154 a răspuns:

Viseaza bani si ai sa vezi rolling on the floor!