| xcristix a întrebat:

Am auzit la cineva ca s-a jucat nfs carbon pe nVIDIA geforce4 mx440 cu ajutorul unui program numit 3d analyzer, da eu nu am reusit, poate ma ajutati voi, in schimbul fundei desigur! please ca m-am plictisit de moarte de san andreas si most wanted si underground2

7 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

NU merge Need For Speed Carbon pe mx440. Te-a mintit prietenul tau.Mai bine joaca-te Need For Speed Underground 1.

| xcristix explică (pentru S3c0ndSh0t):

Pai eu pot juca si nfs underground 2 si nfs most wanted care sunt mai frumoase decat underground1, dar m-am plictisit de toate, oricum mersi de raspuns, o sa iti dau funda

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru xcristix):

Dar de ce nu pui bani de alt calculator sau alta placa video?!

| xcristix explică (pentru S3c0ndSh0t):

Nu prea am posibilitati, si am 14 ani si lui tata nu ii place ca stau la pc, nu ca stau prea mult da are el niste pitici pe creier si cum ma vede la pc inebuneste

| downlink a răspuns:

Ba ai putea sa joci cu cele mai noi driverewinkingeu am jucatwinking

| xcristix explică (pentru downlink):

Pai am cel mai nou driver, tu ai folosit 3d analyzer? daca da ce setari iai facut?

| downlink a răspuns:

Nope am folosit swiftshader3.0 tongue