| Girly97 a întrebat:

Am avut acum multi ani o consola superba pe care o conectam la televizorul meu vechi Panasonic si ma jucam cu fratele meu toata ziua. Acum insa am un Smart TV Samsung si ma gandesc sa cumpar in curand o consola si mai buna. Intrebarea mea este: a incercat cineva sa conecteze o consola la un smart TV? Functioneaza?

1 răspuns:
| Pricop_Roxana_1991 a răspuns:

Din pacate nu. Consolele Playstation si Xbox merg doar pe televizoare vechi Panasonic. Dar sa nu fie plate, sa fie de alea patrate, mari.

Cercetatorii lucreaza de ani buni la inventarea unui televizor smart care sa fie compatibil cu consolele. Nu sunt chiar atat de smart televizoarele nu-i asa?