| anonim_4396 a întrebat:

Am avut nevoie sa scot bateria de la placa de baza asa ca a trebuit sa dau si placa video jos. Pc-ul porneste dar nu afiseaza nimic pe monitor. Placa video este buna, la fel si cablul la fel si monitorul. Am mai patit in trecut dar dupa 2-3 pri de scos placa video si bagat inapoi o lua. Acum efectiv nu vrea. Daca scot HDMI din placa video apare pe monitor check cable connections, daca il bag inapoi no video input. Nu am decat un port HDMI. Ce alte metode imi mai recomandati?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Dupa ce scoti bateria reseteaza biosul cu lamelele de sub baterie.