| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Am avut un cont de origin ..pe el am bagat codul de la bf4, acum mi-am facut alt cont origin datorita ca mi-am pierdut adresa yahoo si nu ma pot loga pe cel vechi..acum vreau sa-mi bag bf4 pe noul cont.dar nu merge deoarece zice ca o fost folosit codul...ce ma fac? exista vreo metoda? chiar nu vreau sa-mi pierd jocul... sad cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Printr-un email. Le gasesti emailul lor de servici la Contacts. Trebuie sa stii engleza. Cauta si tu pe net cum se face un ticket pentru ajutor online.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Contacteaza-i si dovedestele ca acel cont e al tau(poti face asta aratand cateva date de la card_nu cele importante_) Dupa iti dau parola sau iti schimba emailul.

| XxT3rIbL3xX explică (pentru Vlad_Rosu_1997):

Si cum i contactez? plss

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns (pentru XxT3rIbL3xX):

Printr-un email. Le gasesti emailul lor de servici la Contacts. Trebuie sa stii engleza. Cauta si tu pe net cum se face un ticket pentru ajutor online.