| ratsebastian3 a întrebat:

Am bagat 20 de euro pe steam si am vrut sa-l cumpar un joc cadou pentru varumio si nu a mers si am dat achizitioneaza pentru mine si cand dau achizitioneaza imi zice asa (it looks like you've been attempting a lot of purchases in the last few hours ) si am asteptat si tot nu merge

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand bagi bani in toate aplicatiile fantoma pe internet, astepata-te sa ii pierzi ca sunt scam-uri care iti iau banii si nu-ti dau nimic.
De ce nu platesti cu contul bancar sau credit cardul, direct pe website-ul de unde vrei sa cumperi?

| Al3x998 a răspuns:

Da, ai incercat de prea multe ori sa cumperi si acum nu te mai lasa. Trebuie sa astepti cateva ore/zile pana sa poti achizitiona din nou.