| armandita a întrebat:

Am blocat o persoana care mi-a comentat pe faceook la o poza...persoana nu era la friends, pot sa il mai deblochez de acolo? imi afecteaza contul de facebook cu ceva? raspuns urgent! pls!straight facestraight facestraight face

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti afecteaza cu nimic contul, faptul ca ai blocat acea persoana pe facebook -> Pentru asta exista si acel buton de Blocking pe facebook! Daca vrei sa-l deblochezi intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy!

1 răspuns: