| SEBASTIANDER a întrebat:

Am cod..sa zicem sa sunt la tero cu un praf vs 2 ct. dupa ce moare prafu din echipa mea el se uita la mine cum joc...si el vede oamenii prin pereti cum ii vad eu daca el se uita la mine? adica isi da seama ca am cod? el vede oamenii prin pereti? daca se uite la mine?

Răspuns Câştigător
| Ghio a răspuns:

Nu, wall-ul apare doar la tine..numai daca e jucator bun isi poate da seama ca ai cod.

1 răspuns:
| ilie1992 a răspuns:

Daca sunteti in aceeasi camera si se uita la calculatorul tau normal ca vede, dar daca tu joci de acasa la tine si el de acasa la el normal ca nu are cum sa vada daca ai cod, doar daca ii omori tu pe aia prin perete isi da seama