| StefanFroSSt a întrebat:

Am cont de steam si in am cumparat counter strike.Cand intru pe orice server de predator si zombie imi da la mape si la modele de player eroare de downloadat de genu "
Couldn't find map maps/awp_india.bsp, server will download the map
Error: server failed to transmit file 'maps/awp_india.txt'"
Ce ar trebui sa fac.Va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| farsor1996 a răspuns:

Intra in Counter strike in folderul csstrike unde se afla folderul maps>In care intri si stergi respectiva mapa la care-ti da eroare si intri iar in Counter ca sa se uploadeze zorectbig grin Poate fi si de la CFG!

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Counter strike in folderul csstrike unde se afla folderul maps>In care intri si stergi respectiva mapa la care-ti da eroare si intri iar in Counter

| StefanFroSSt explică (pentru farsor1996):

Da nu numai modelu de mapa si modele de player la pred si zombie.