| MD_Maxim_1995 a întrebat:

Sall am luat admin pe cs 1.6 intru in cs scriu in consola tot bine da nu intra pe server si in consola apare asa ceva :
Connection accepted by 93.119.26.41:27015
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 248
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/monsterkill.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/multikill.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/killingspree.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/humiliation.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/ultrakill.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/headshot.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/doublekill.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/firstblood.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/rampage.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/unstoppable.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound/misc/dominating.wav'
Error: server failed to transmit file 'sound

2 răspunsuri:
| KillerMDFK a răspuns:

Am si eu admin cand intri in cs scrie in consola developer 1 apoi connect (IP) \sau schimba configurile si scrie dupa ce le-ai schimbat in consola exec.(si dupa config scrie ceva) exemplu exec config ceva de genu

| Cristian_Cristian_1998_ylqf a răspuns:

Fisierele sunt corupte nu te lasa sa le downloadezi de aia nu merge. E de la server.